RU   UA

У повсякденному житті людина постійно стикається з ризиком зараження різними вірусами та інфекціями. Наприклад, оральний шлях передачі має гепатит А, який може бути занесений в організм через їжу, брудні руки, посуд і т.п. Щоправда гепатит А є самим «безпечним» з різновидів гепатитів, оскільки практично повністю виліковується. Гепатити В і С частіше зустрічаються і передаються через кров, слину, статеві органи. Найчастіше захворювання, викликані цими вірусами, приймають хронічну форму і протягом життя повільно руйнують печінкові клітини. Токсичними для печінки є не тільки віруси гепатиту, а й багато інших вірусів, бактерій та інфекцій, які викликають інтоксикацію організму.

Джерелами зараження вірусами можуть бути недостатньо продезінфіковані інструменти, наприклад, стоматолога чи перукаря. А деякі мікроорганізми, що вражають печінку, потрапляють в неї через шлунково-кишковий тракт, зокрема, разом з водою з заражених джерел, а іноді й з водопровідних кранів. Тому якщо в будинку немає надійного фільтра, воду можна пити тільки кип'ячену.

«Прогепар» — відмінне рішення в лікуванні хронічних захворювань печінки. Це унікальний комбінований препарат, в якому кожен компонент виконує свою функцію.