RU   UA

Всі ми люди і періодично вживаємо алкоголь, проте існує прямий зв'язок між алкогольною залежністю та пошкодженням печінки: зловживання алкоголем призводить до розвитку алкогольної хвороби печінки, яка проявляється трьома основними формами — стеатозом, гепатитом і цирозом.

Алкогольна хвороба печінки — одне з найпоширеніших захворювань печінки, обумовлене зловживанням спиртних напоїв. В нашій країні більше половини дорослого населення регулярно вживає алкогольні напої. Близько 20% з них вживають алкоголь щодня і у великих кількостях.

Для більшості людей небезпечна доза алкоголю становить 80 г на добу. Вважається, що пляшка горілки містить близько 240 г чистого алкоголю, пляшка вина — близько 60 г, а пляшка легкого пива — близько 18 г. Важливу роль відіграє тривалість вживання алкоголю. Ураження печінки не залежить від виду вживаного спиртного напою і пов'язане тільки з вмістом в ньому алкоголю. Тривале щоденне вживання алкоголю більш небезпечно, ніж періодичний прийом, при якому печінка має можливість регенерувати. Алкогольна хвороба печінки розвивається частіше в осіб з малим ступенем залежності від алкоголю. У таких людей зазвичай відсутня виражене похмілля, вони здатні споживати великі дози алкоголю протягом багатьох років і тому входять до групи підвищеного ризику розвитку ураження печінки

Надмірна кількість алкоголю може швидко привести до жирової інфільтрації печінки. Клінічно це захворювання протікає у більшості пацієнтів без симптомів, хоча саме на цій стадії ураження печінки оборотне. Збільшена печінка м'якої консистенції виявляється або випадково, або при скаргах на періодичні болі в правому підребер'ї. Підтверджується діагноз при біохімічному дослідженні крові та проведенні УЗС. Відкладення жиру в печінці на цій стадії можна зупинити.

Якщо Ви вважаєте, що Ваша печінка потребує очищення і захисту, або бажаєте подбати про печінку в період свят чи коли відправляєтесь на банкет, то «Прогепар» стане прекрасним помічником. «Прогепар» швидко виводить токсини з печінки і відновлює роботу її клітин, при цьому надає сприятливу дію не тільки на роботу печінки, а й на весь організм завдяки компонентам, що входять в його склад.