RU   UA

Статистика стверджує, що в розвинених країнах близько 95% населення в тій чи іншій мірі потребує регулярного спостереження у гастроентеролога. Це пов'язано із зростанням захворювань травної системи, у тому числі гепатобіліарного тракту. Не дивно, що хвороби органів травлення залишаються актуальною проблемою клінічної медицини, привертаючи до себе увагу як практикуючих лікарів, так і організаторів системи охорони здоров'я.

Препарат «Прогепар» став учасником ІІІ Науково-практичної конференції з міжнародною участю «Нові технології в теоретичній та клінічній гастроентерології»

Тому в червні в м. Дніпропетровську відбулася III наукова сесія Інституту гастроентерології НАМН України «Нові технології в теоретичній та клінічній гастроентерології» під егідою Національної академії медичних наук України, Міністерства охорони здоров'я України, ГУ охорони здоров'я Дніпропетровської облдержадміністрації. Це щорічний загальнонаціональний науково-практичний форум фахівців в галузі гастроентерології, який збирає провідних вчених і лікарів з усіх регіонів України.

Цього року понад 800 практикуючих лікарів і вчених - висококваліфікованих фахівців не тільки України, а й Європи зустрілися на одному майданчику, щоб протягом двох днів визначити найбільш ефективні методи лікування захворювань травної системи і вивчити напрацювання провідних вчених у галузі гастроентерології. А після того, надихнувшись науковими досягнення, приступити до практичної діяльності, застосовуючи нові знання в лікуванні пацієнтів.

Препарат «Прогепар» став учасником ІІІ Науково-практичної конференції з міжнародною участю «Нові технології в теоретичній та клінічній гастроентерології»

Конференція працювала в режимі пленарних засідань, сателітних симпозіумів, лекцій та круглих столів. Однією з головних подій пленарного засідання став телеміст «Дніпропетровськ - Іспанія», на якому професор Е. Домінго-Мунос ділився досвідом діагностики та лікування гастроентерологічних хворих в госпіталі Сантьяго де Компостела (Іспанія).

В ході конференції прозвучали доповіді провідних спеціалістів різних медичних спеціальностей: гастроентерологів, терапевтів, хірургів, генетиків, дослідників-фармакологів. Особливий інтерес лікарів викликала доповідь професора Шипуліна В.П. на тему «Застосування препарату «Прогепар» в клінічній гастроентерологічній практиці».

Препарат «Прогепар» став учасником ІІІ Науково-практичної конференції з міжнародною участю «Нові технології в теоретичній та клінічній гастроентерології»

Унікальна особливість препарату «Прогепар» - багатокомпонентний комбінований склад у поєднанні з мікроелементами, що гарантує його найвищу терапевтичну ефективність. «Прогепар» має потрійну дію: відновлює, очищає і захищає печінку від токсичних впливів. Виробником препарату є німецька фармацевтична компанія Нордмарк Арцнайміттель ГмбХ і Ко.КГ. Препарат сертифікований GMP (ЄС) і FDA (США).

Крім того, на конференції був представлений стенд з препаратом «Прогепар», біля якого медичні представники компанії проводили активну роботу з фахівцями, надавали зацікавленим інформацію про препарати, відповідали на численні запитання та обмінювалися контактами.

Конференції за участю інноваційних препаратів, яким є препарат «Прогепар», незмінно викликають інтерес у практикуючих лікарів, активне обговорення запропонованих тем доповідей, пошук рішень на актуальні питання і проблеми в галузі клінічної діагностики.