RU   UA

«Прогепар» — лікарський препарат 100% вироблений в Німеччині на фармацевтичному заводі компанії Нордмарк Арцнайміттель ГмбХ і Ко.КГ. за стандартами GMP.

Стандарт GMP («Good Manufacturing Practice», належна виробнича практика) — система норм, правил і вказівок щодо виробництва лікарських засобів та медичних пристроїв, що включає в себе досить широкий ряд показників, яким повинні відповідати фармацевтичні підприємства. GMP для фармацевтичних підприємств визначає параметри кожного виробничого етапу: від матеріалу з якого зроблена підлога в цеху і кількості мікроорганізмів на кубометр повітря до одягу співробітників і маркування, що наноситься на упаковку продукції.

«Прогепар» готується з тваринної сировини. Основним діючим компонентом препарату «Прогепар»  є гідролізат печінки молодої рогатої худоби.  До складу гідролізату входять незамінні амінокислоти, олігопептиди, нуклеозиди, вітаміни та ессенціальні мікроелементи.

Остаточна фармацевтична субстанція гідролізату печінки, що входить до складу препарату «Прогепар», повністю стерильна.  Багаторівнева технологічна процедура приготування препарату побудована таким чином, щоб забезпечити максимальний ступінь очищення та пріонової безпеки.

  • По-перше, гідролізати виробляються з печінки молодого рогатої худоби до 6 місяців, які перебувають на стандартизованому раціоні харчування, проходять регулярний медичний контроль і тестуються на наявність пріонових захворювань.
  • По-друге, гідроліз екстракту печінки здійснюється за запатентованою технологією, яка передбачає очистку від жирової фракції і частковий протеоліз білків екстракту. Обробка білків печінки в препараті «Прогепар» проводиться за допомогою високотехнологічного ферментативного лізису з отриманням пептидів з малою молекулярною масою (до 10 000 Да), що виключає наявність пріонів (молекулярна маса пріонів 35 000-36 000 Да).
  • По-третє, отриманий гідролізат стерилізують за спеціальною методикою з отриманням повністю стерильною субстанції і, в той же час, із збереженням біологічної активності гідролізату.

Більш детальну інформацію про виробника лікарського препарату «Прогепар» Нордмарк Арцнайміттель ГмбХ і Ко.КГ. Ви можете дізнатися за посиланням http://www.nordmark-pharma.de